Kvalita je náš najväčší formát

Služby

Společnost Willmark je firma, která se za období více než patnáct let svého působení na trhu stala specialistou na velkoplošný tisk. Našimi hlavními službami jsou velkoplošný digitální tisk a velkoplošný ofsetový tisk. Naší ambicí je však nejen prodávat tiskovou produkci, ale s každým vytisknutým billboardem nebo bannerem máme zájem poskytnout klientům i komplexní profesionální servis od stadia produkčního poradenství, přes pre-press přípravu, produkci až po finalizaci.

I když naší hlavní službou pro vás je velkoplošný tisk, naše práce začíná už před samotným tiskem a končí častokrát až po umístění produkce na určené nosiče. V praxi to znamená, že když k nám přijdete se zadáním, naši zkušení lidé vám poradí optimální a nejefektivnější možné řešení, ať už z pohledu volby toho správného materiálu nebo výběru nejvhodnější technologie, nebo pomohou při přípravě grafických podkladů. Naše práce však nekončí vytištěním, nabízíme vám i dokončovací zpracování a kompletaci, balení podle dodaného rozdělovníku, dopravu a distribuci po Praze, po celém území Česka a také v zahraničí. Na požádání rovněž zajistíme vyvěšení a instalaci finálního produktu.

V oblasti služeb souvisejících s velkoplošným tiskem tak u nás naleznete vše „pod jednou střechou“. Konkrétně pod střechou naší moderní výrobní haly Willmark. 

Naše komplexní služby stojí na čtyřech základních pilířích: na kvalitě, rychlosti tisku, profesionalitě a přiměřené ceně. Pokud jsou pro vás tyto atributy důležité, jsme přesvědčeni, že vám dokážeme při každé tiskové zakázce nabídnout jejich ideální kombinaci. To je to, co děláme každý den.

 

Kika - tisk billboardů

Kika - tisk billboardů

Tisk billboardové kampaně "Crazy days" pro firmu Kika...

MANGO okenní reklama

MANGO okenní reklama

Tisk a polep výkladu pro Mango - okenní samolepka...