Kvalita je náš najväčší formát

Společnost

Firma Willmark působí na trhu s velkoplošným tiskem 15 let a je jedničkou v oblasti profesionality klientského servisu, kvality produkce, rychlosti tisku a cen.

Jsme mezinárodní firma s činností ve čtyřech zemích střední Evropy, pobočky máme v Praze, Bratislavě, Budapešti a ve Vídni. Také jsme hrdí na naši exkluzivní spolupráci s jedničkou na německém trhu – velkoplošnou ofsetovou tiskárnou Ellerhold AG, kterou výhradně zastupujeme na maďarském i slovenském trhu.

Počtem zaměstnanců se Willmark řadí ke středně velkým firmám. Naším prvořadým cílem je mít kvalitní tým interních a externích pracovníků, který by byl dostatečně velký na splnění všech požadavků klientů. Zároveň však dostatečně kompaktní na to, aby se případná neefektivita neodrazila ve zvýšené ceně pro koncového klienta. Jsme přesvědčeni, že právě tento ideální stav se nám podařilo dosáhnout. 

Hlavními službami, které nabízíme, jsou velkoplošný digitální tisk, velkoplošný ofsetový tisk a doplňkové služby pre-press či dokončovací zpracování. Dlouhodobě sledujeme potřeby trhu a snažíme se jim přizpůsobovat neustálým rozšiřováním nabídky našich produktů.  Ať už se jedná o produkty v oblasti venkovní reklamy, tiskoviny interiérové reklamy, nebo o rozmanité možnosti v oblasti POS reklamy a interiérové architektury, které umožňuje přímý UV potisk deskových materiálů.

Ve spolupráci s naší partnerskou firmou Ellerhold z Německa také jako jediní na trhu nabízíme speciální backlightovou aplikaci StretchBoard. Kromě tradičních produktů umíme realizovat i speciální a atypické zadání.

V oblasti velkoplošného tisku tak u nás najdete vše pod jednou střechou.

Kika - tisk billboardů

Kika - tisk billboardů

Tisk billboardové kampaně "Crazy days" pro firmu Kika...

MANGO okenní reklama

MANGO okenní reklama

Tisk a polep výkladu pro Mango - okenní samolepka...