Kvalita je náš najväčší formát

Technologie

Jednou z největších výhod, kterou se odlišujeme od konkurence, je naše široké technologické portfolio, které obsáhne všechny vaše požadavky na velkoplošný tisk. I proto, že zůstáváme věrni pověsti inovátora a prakticky každý rok přinášíme na trh novou technologii, nabízíme nejkomplexnější balík technologií velkoplošného tisku.

Pod jednou střechou je tak klientovi k dispozici velkoplošný digitální i ofsetový tisk, špičková technologie Flatbed přímo potiskující deskové materiály v mimořádné kvalitě i profesionální stroje dokončujícího zpracování.

Námi používané digitální technologie tisknou solventními barvami na bázi rozpouštědel, které garantují odolnost vůči vodě a barevnou stabilitu výstupů v exteriéru po dobu minimálně 2 let. S laminem se zvyšuje odolnost až na 4-5 let. Výjimku tvoří novinka minulého roku, stroj Durst Rho 700, který pracuje na principu UV technologie. U této technologie, na rozdíl od klasického solventního tisku, jsou barvy vytvrzované UV zářením, které barvu do podkladového materiálu doslova „zataví“. UV tisk je barvostálý, odolný proti poškrábání a vzhledem k extrémně pevné struktuře vytvrzených barev není potřeba žádná dodatečná laminace.

Součástí našich služeb při velkoplošném tisku je i dokončující zpracování. To obnáší kompletační práce, jako jsou ořez, zpevňování okrajů, laminování, svařování, zhotovení tunelů, úchytných ok, kašírování na podkladové desky, šití a další.

Náš bohatý technologický park obsahuje:

  • Flatbed: Durst Rho 700
  • Velkoplošný digitální tisk: HP Scitex TurboJet TJ8350, HP Scitex XLJet XL1500, efi VUTEK GS3250r, Mutoh ValueJet
  • Velkoplošný ofsetový tisk: KBA Rapida 205, KBA Rapida 185, KBA Rapida 162a, KBA Rapida 142, KBA Rapida 106 (u našeho partnera Ellerhold v Německu)
  • Dokončovací zpracování: Kongsberg i-XL 44, Fiab 917, Fotoba XL TJOL, Seal Pro62, Mimaki CG 130FX

Nemusíte být odborníky na velkoplošný tisk, abyste videli, že uvedené technologie jsou tou nejlepší kombinací strojů na trhu.

Kika - tisk billboardů

Kika - tisk billboardů

Tisk billboardové kampaně "Crazy days" pro firmu Kika...

MANGO okenní reklama

MANGO okenní reklama

Tisk a polep výkladu pro Mango - okenní samolepka...

Chcete překvapit svého miláčka originálním romantickým dárkem?

11.2.2015

Vyberte si z naší valentýnské nabídky kouzelných tiskovin za mimořádné ceny.

Nastartujte novou sezónu kvalitním tiskem z Willmarku!

19.1.2015

Vyberte si z naší akční nabídky tiskovin za mimořádné novoroční ceny.

Již 15 let tiskneme pestré a veselé

18.12.2014

Ďekujeme Vám za důvěru v uplynulých 15 letech a těšíme se na další společné úspěchy.

Revoluční listopadové ceny tisku ve Willmarku!

17.11.2014

Konec vlády drahých cen - vyhlašujeme stávku vysokým cenám tisku!

Více novinek ...